Dior One Essential Huidversterkend Super Serum 30ml

73.99 €

Catalogusprijs: 92.36€

U bespaart: -19.89%

Koop dit product en verdien 74 CoINNs / 0.74 €

Verkocht en verzonden door:

Zie andere verkopers()

Maat

One Size Red

Aantal

Op voorraad

Betaal in 3 termijnen zonder rente. Meer informatie

o

De leverdatum geeft je een indicatie hoe lang het duurt voordat je het artikel ontvangt. Het is gebaseerd op de voorbereidingstijd, de bezorgservice die is geselecteerd op de pagina Winkelwagen en wanneer we de betaling hebben ontvangen.

o

Delen op WhatsApp

Voeg toe aan wenslijst

Andere beschikbare kleuren

Perfecte combinatie

Bekijk meer gerelateerde producten:

Product beschrijving Dior One Essential Huidversterkend Super Serum 30ml

Automatische vertalingOriginele beschrijving is hier beschikbaar

Meer dan alleen een serum, One Essential Skin Boosting Super Serum ontgift, regenereert en versterkt de huid elke dag. Geconfronteerd met UV-stralen, stress en vervuiling, wordt onze huid dagelijks geconfronteerd met een aanval van agressie. De oplossing: de nieuwe One Essential, met zijn nog krachtiger formule die zich richt op 100% van externe, 1 en voor de eerste keer, interne, 2 toxines.3 Met slechts één dosis, 4 is de huid bevrijd van toxines, opnieuw in staat om regenereren zichzelf en herwinnen de oorspronkelijke uitstraling. De huid lijkt als perfect onaangetast door vervuilende deeltjes.VOORDELEN: Na 7 dagen1: Fresher huid: 95%Gepluimde huid: 98%Gladde huidtextuur: 95%Mooiere huid: 98%Na 1 maand1: Frisser huid: 98%Gepluimde huid: 100%Gladde huidtextuur: 95%Mooiere huid: 100% Houd u van mode? Koop uw Dior One Essential Huidversterkend Super Serum 30ml en geniet van uw vrijetijdsactiviteiten met de zekerheid en het vertrouwen die Dior u geeft. Vergeet niet dat wij een groot aanbod hebben in Cosmetica voor alle maten en weersomstandigheden. Om u de meest effectieve mode modellen aan te bieden, zijn de meeste van onze Specifieke behandelingen artikelen ontworpen in samenwerking met professionals.

Klik op de link om meer informatie te krijgen over:

Klik op de link om meer informatie te krijgen over:

Productrecensies (0)

Vragen (0)

Schrijf een review over dit product en verdien CoINNs

/ 5

U moet ingelogd zijn om uw mening achter te laten.

Schrijf of stel een vraag aan ons team van deskundigen

SelecterenVraagReview

SelecterenCompatibiliteit van accessoires Product functionaliteitFysieke kenmerken / Maat / Kleur / Maten / Metingen Beschikbaarheid/ maat / kleurVerzending en retourzendingen

Let op: uw feedback is belangrijk voor ons, uw commentaar zal door ons team van experts worden bekeken en binnen 5 werkdagen worden gepubliceerd.

De echte experts zijn onze klanten - vraag het hen! Uw vraag zal per e-mail worden beantwoord, zorg ervoor dat u een correct e-mailadres opgeeft.

Verantwoordelijk voor deze behandelingen: Tradeinn Retail Services SL. Doel: beheren van het ondersteuningscentrum van Tradeinn Retail Services S.L. en het contact met de klant via ticket om aan hun verzoek te voldoen. Wettelijke basis: toestemming. Ontvangers: om ervoor te zorgen dat de dienst correct wordt geleverd, kan uw e-mailadres worden overgedragen aan andere bedrijven die samenwerken bij de levering van de diensten (aanbieders van informatiesystemen), met wie de relevante overeenkomsten zijn ondertekend die regelen hoe zij de gegevens verwerken. Rechten: toegang tot, rectificatie en verwijdering van gegevens, evenals andere rechten, zoals uitgelegd in ons privacybeleid.

    30-DAGEN SNELLERETOURNERING 100% BEVEILIGD &VEILIG SHOPPEN 100% GEGARANDEERDETEVREDENHEID GEGARANDEERDDE LAAGSTE PRIJZEN

30-DAGEN SNELLERETOURNERING

100% BEVEILIGD &VEILIG SHOPPEN

100% GEGARANDEERDETEVREDENHEID

GEGARANDEERDDE LAAGSTE PRIJZEN

AANBEVOLEN VOOR JOU

Vergelijkbare producten

Bekijk alle producten

Dior Capture Youth DreamSkin Care&Perfect 30ml

84.99€

WhatsApp

+34 663 922 716

Tradeinn gebruikt cookies. Als u doorgaat op onze website accepteert u het gebruik daarvan.

Read more on: serum